CDA Polska to dostawca i producent okuć do szkła hartowanego oraz produktów i rozwiązań systemowych dla szkła w budownictwie. Działamy na rynku B2B. Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej: biurach, galeriach handlowych, hotelach, restauracjach, jak i w domach prywatnych.

Działamy dla branży szklarskiej. Na blogu chcemy opowiadać o szkle i możliwościach jakie dają konstrukcje tworzone z niego za pomocą okuć, akcesoriów i indywidualnych systemowych rozwiązań. Chcemy inspirować, ale też dzielić się fachową wiedzą z zakresu technologii i prawa budowlanego oraz opiniami i ekspertyzami związanymi z branżą szklarską.


Autorzy artykułów na blogu to:

Giuseppe Gangemi

Jeden z założycieli CDA Polska, Prezes Zarządu firmy. Na blogu autor ekspertyz, opinii rynkowych dotyczących branży stolarki otworowej.

Marcin Jabłoński

Kierownik działu technicznego CDA Polska. Ekspert w kwestiach technicznych, piszący o sposobach wykorzystania szkła w budownictwie i systemowych rozwiązań mu dedykowanych.

 

Anna Bias

Kierownik Działu Handlu Zagranicznego i Logistyki, z CDA Polska związania od 2012 roku. Autorka tekstów dotyczących logistyki produkcji i dystrybucji oraz łańcucha dostaw okuć do szkła hartowanego.