Linea Nera Doccia to nowość w ofercie CDA Polska. Kolekcja ta obejmuje eleganckie, minimalistyczne okucia do kabin prysznicowych w czarnym wykończeniu, które umożliwią wykonanie ich różnorodnych wariantów. Dzięki wysokiej estetyce wykonania oraz ponadczasowej formie świetnie sprawdzą się w każdej łazience, niezależnie od jej stylu.

Linea Nera Doccia to kompleksowa seria czarnych mocowań do kabin prysznicowych, takich jak m.in. zawiasy, profile montażowe, klamry, uchwyty czy uszczelki. Z ich pomocą wykonamy zarówno kabinę wnękową, narożną, wolnostojącą, jak i ścianę prysznicową. Wszystkie okucia dostępne w ramach kolekcji wykonane zostały z materiałów odpornych na korozję, w tym przede wszystkim z anodowanego aluminium oraz galwanizowanego mosiądzu. Dzięki zastosowaniu takich metod wykończenia mocowań, ich barwa pozostaje nieścieralna. Jest to gwarancja, że okucia nie tylko zachowają swoje właściwości, ale też walory estetyczne przez wiele lat.

Zawiasy z serii Linea Nera Doccia (kolekcja Etna) dostępne są w wariancie unoszonym. Z ich pomocą drzwi kabiny można przymocować zarówno do ściany łazienki, jak i szklanego panelu stałego. Z kolei niewielkie, estetyczne klamry pozwolą zamocować ściany kabiny, zapewniając przy tym pełną ekspozycję tafli, co ma szczególne znaczenie, jeśli jest to szkło dekoracyjne. Oba rodzaje okuć będą odpowiednie do paneli o grubości 6 oraz 8 mm, których ciężar nie przekracza 40 kg (w przypadku zawiasów). Natomiast eleganckie, niewielkie łączniki oraz relingi (seria okuć Aosta) świetnie sprawdzą się podczas montażu ściany prysznicowej, zapewniając jej właściwą stabilizację. W ramach kolekcji Linea Nera Doccia dostępne są także specjalne uszczelnienia magnetyczne, wzmocnione dodatkowo aluminium – uszczelki SHMPW-SET oraz SHMPG-SET, które wyróżniają się bardzo wysoką estetyką wykonania.

Serię Linea Nera Doccia uzupełniają minimalistyczne akcesoria, takie jak niewielki, prostokątny uchwyt czy czarne uszczelki. Z uwagi na spójny design i kolorystykę okuć, wykonana z ich pomocą kabina będzie się prezentować estetycznie i nowocześnie.

ZOBACZ KATALOG LINEA NERA DOCCA

Uniwersalny kolor, jakim jest czerń, świetnie prezentuje się nie tylko z przeziernym szkłem, ale też satynowym, kolorowym czy z nadrukiem. Co więcej, dzięki swojej barwie mocowania Linea Nera Doccia doskonale wkomponują się w każdą aranżację, zarówno w stylu skandynawskim, industrialnym, klasycznym czy minimalistycznym.


Artykuł ukazał się między innymi na portalach takich jak: