Obiekt biurowy w Piekarach to przestronna przestrzeń, w której dostęp do naturalnego światła zapewniają liczne przeszklenia w postaci szklanych ścian działowych oraz drzwi całoszklanych. Do ich wykonania wykorzystano wybrane okucia z naszej oferty.

Sale konferencyjne oraz gabinety pracowników ulokowane zostały wzdłuż korytarza, dlatego tak istotne było to, by w projekcie wnętrza zastosować takie rozwiązanie, które zapewni w każdym z pokoi dostęp do jak największej ilości światła. By osiągnąć taki efekt, poszczególne pomieszczenia oddzielono od siebie z pomocą szklanych ścian, które zamocowano w specjalnych listwach montażowych.

Biuro w Piekarach

Biuro w Piekarach

Ze szkła wykonane zostały także drzwi prowadzące do gabinetów oraz sal konferencyjnych. Ich montaż umożliwiły zawiasy z kolekcji COMO, natomiast klamry oraz łączniki z tej samej serii zostały wykorzystane także do zamocowania szklanych ścian w jednym z pomieszczeń biurowych.

Zamykacz z serii FIRENZE

Zamykacz podłogowy z serii FIRENZE

Dla zwiększenia komfortu zamykania oraz otwierania skrzyła drzwiowego, w biurach wykorzystano zamykacz podłogowy FS880 z serii FIRENZE. Eleganckim dodatkiem do szklanej tafli są klamki oraz zamki ERICE LINE w satynowym wykończeniu, które podkreślają minimalistyczny, profesjonalny charakter biura. Z kolei do drzwi stanowiących główne wejście do obiektu, wybrano wysokie, masywne uchwyty z serii ANCONA.